17
желтоқсан
2024
Сыныптан тыс іс-шара. Внеклассное мероприятие.
Сыныптан тыс іс-шара. № 50 ЖББМ КММ-де биология пәнінің мұғалімі Я. Е. Саядова
5 «А» сынып оқушыларымен суды үнемді тұтыну бойынша «Еритін және ерімейтін заттар» сыныптан тыс іс-шарасын өткізді.
В КГУ ОШ № 50 учителем биологии Саядовой Я.Э. с учащимися 5 «А» класса проведено внеклассное мероприятие «Растворимые и нерастворимые вещества» по экономному потреблению воды.

5 «А» сынып оқушыларымен суды үнемді тұтыну бойынша «Еритін және ерімейтін заттар» сыныптан тыс іс-шарасын өткізді.
В КГУ ОШ № 50 учителем биологии Саядовой Я.Э. с учащимися 5 «А» класса проведено внеклассное мероприятие «Растворимые и нерастворимые вещества» по экономному потреблению воды.

