01
сәуір
2026
Онкүндіктің ашылуы. Открытие декады.
№ 50 ЖББМ КММ-де эстетикалық пәндер, дене шынықтыру пәндері және НВиТП мұғалімдерінің онкүндігінің жарқын ашылуы өткізілді. Оқу сабақтарын бастамас бұрын балалар, мұғалімдер мен ата-аналар спорттық онкүндікке кірісті. Барлығы белсенділіктің бастапқы сызығынан өтті, бұл зарядбарлық энергиямен және керемет көңіл-күймен. Мұндай бастама одан әрі спорттық іс-шараларға үлкен мотивация болды және барлығына күнді қозғалыс пен денсаулықты күтуден бастау қаншалықты маңызды екенін еске салды!
В КГУ ОШ № 50 проведено яркое открытие декады учителей МО эстетических дисциплин, физической культуры и НВиТП. Перед началом учебных занятий ребята, учителя и родители стартовали в спортивную декаду. Все прошли стартовую линию активности, которая зарядила всех энергией и отличным настроением. Такое начало стало отличной мотивацией для дальнейших спортивных мероприятий и напомнило всем, как важно начинать день с движения и заботы о своём здоровье!






В КГУ ОШ № 50 проведено яркое открытие декады учителей МО эстетических дисциплин, физической культуры и НВиТП. Перед началом учебных занятий ребята, учителя и родители стартовали в спортивную декаду. Все прошли стартовую линию активности, которая зарядила всех энергией и отличным настроением. Такое начало стало отличной мотивацией для дальнейших спортивных мероприятий и напомнило всем, как важно начинать день с движения и заботы о своём здоровье!






